• Адреса:
  • м. Івано-Франківськ 77442
  • Режим праці:
  • Пн. - Пт. 09:00 до 18:00

Історія підприємства

Підприємство «Падана Кемікал Компаундс»  засновано в 1999  році італійським капіталом.  Виробничі потужності  розташовані в Івано-Франківську,  Україна.

Основна    діяльність «Падана Кемікал Компаундс» – виробництво ПВХ композицій для різних  сфер застосування  методом змішування  та грануляції.

В результаті проведення нами постійної та послідовної політики  інвестування, встановлені  високопродуктивні виробничі лінії  італійського виробництва.

Ефективна  робота нашої  власної науково-дослідної лабораторії  по розробці нових  ПВХ композицій  і   впровадження  Системи управління якістю дозволила  нашому підприємству щорічно   підвищувати  технічний рівень  продукції.

В процесі  розвитку   «Падана Кемікал Компаундс»   стала   одним  з  провідних підприємством в Україні з виробництва  широкого  спектру  пластифікованих  і жорстких  ПВХ композицій, відомих під торговою маркою  DANVIL®.  Також  значно  збільшився і об’єм   продукції, що експортується.

Наша продукція  знаходить застосування у виробництві:

— Кабелю і проводу
— Підошви і взуття
— Гнучких шлангів
— Гнучких профільних виробів
— Стрейч плівки
— Термозбіжної плівки
— Ущільнювачів і м’яких профілів
— Жорстких профільних виробів
— Медичних виробів

Історія

1999

Заснування «Падана Кемікал Компаундс». Початок виробництва полімерних добавок, таких як просторово-утруднений фенольний антиоксидант – аналог Irganox 1010.

2003

Монтаж першої лінії із змішування та грануляції ПВХ композицій для різних сфер застосування потужністю 5000 тон/рік

2007

Монтаж  другої  виробничої  лінії, яка підняла продуктивність  до 10000  тон/ рік. Завдяки  розробці нових  типів  композицій Падана Кемікал Компаундс  почала  поставки   ПВХ компаундів  для  нових  сфер застосування.

2012

Технічне вдосконалення існуючих виробничих ліній та встановлення нової технологічної лінії, спеціально призначеної для змішування та гранулювання прозорих та пігментованих ПВХ композицій. В результаті, це  дозволило збільшити виробничу потужність до 15000 тонн / рік. Ми розпочали   реалізацію ряду  нових проектів   за допомогою науково-дослідної  діяльності  з метою виходу на нові  ринки.

2016

Нові інвестиції у виробництво «Падана Кемікал Компаундс», оновлення та встановлення дуже сучасних ліній для змішування та грануляції, призначених для виробництва пластифікованих композицій ПВХ для   застосування   в  медичній  і харчовій сфері.  Виробнича потужність була збільшена  до  22000 тонн / рік.

Потужні  інвестиції в науково-дослідну лабораторію з встановленням нового складного обладнання для розробки високотехнологічних ПВХ композицій

Місія

Виробництво ПВХ компаундів для клієнтів в Україні та для експорту є основною діловою активністю  підприємства  «Падана Кемікал Компаундс».

Наша компанія є лідером на ринку в Україні, наступною метою  є зміцнення своєї міжнародної позиції. Основною метою є задоволення  потреб клієнтів. Ми хочемо бути визнані як компетентні, інноваційні та гнучкі  партнери, які  пропонують кваліфіковану технічну підтримку та індивідуальні рішення для всіх технологій застосування. «Падана Кемікал Компаундс» задовольняє потреби  клієнтів, постійно пропонуючи високоякісні композиції на основі  ПВХ за дуже конкурентними цінами. Висока надійність та гнучкість  в поставках, навіть  в стислі терміни, характеризує наші відносини з клієнтами. Важливою метою є постійне та систематичне вдосконалення нашої діяльності.

Відповідальність: безпека, навколишнє середовище та здоров’я

Щодо  відповідальності за своїх працівників «Падана Кемікал Компаундс» проводить стратегію, що забезпечує нульовий рівень  небезпеки. Виробниче обладнання та його  постійне вдосконалення, а також популяризація екологічної   безпеки  серед персоналу  допомагають  нам узгодити зростаючі обсяги виробництва з практичним захистом персоналу та навколишнього середовища. Виробничі та складські приміщення розроблено відповідно до стандартів охорони здоров’я та безпеки.

RoHS, REACH

Всі ПВХ компаунди, які  виробляє наше підприємство,  відповідають вимогам Директиви Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу 2011/65 / ЄС від 08.06.2011 р. стосовно обмеження використання небезпечних речовин (RoHS)

Сировина  і матеріали, що використовується у   нашому виробництві, а  також  ПВХ компаунди, що  ми виробляємо,    відповідають вимогам  Регламенту Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу № 1907/2006 / ЕС від 18.12.2006 р. “Про реєстрацію, оцінку  і авторизацію хімічних речовин” (REACH).