• Адреса:
  • м. Івано-Франківськ 77442
  • Режим праці:
  • Пн. - Пт. 09:00 до 18:00

Науково-дослідна лабораторія

Дослідження, інновації, контроль параметрів виробництва та фізичних властивостей матеріалів  –  основна гарантія  якості наших продуктів та репутації компанії на ринку. Лабораторія являється  внутрішньою структурою, відповідальною  за управління технологічними нововведеннями і стабільну якість  продукції, яку ми виробляємо. Лабораторія займає площу 250 квадратних метрів. Працівники  лабораторії – команда із 7 дослідників, аналітиків та асистентів. Лабораторія проводить весь  комплекс випробувань та аналізів, необхідних для налаштування  нових розробок під  конкретні вимоги клієнтів, а також пропонує  клієнтам  консультації та технічний сервіс на вищому рівні.

«Падана Кемікал Компаундс»  впроваджує  систему  управління якістю, що відповідає  вимогам   стандарту UNI EN ISO 9001: 2015, щоб продемонструвати  свою здатність  надавати  товари  та  послуги  у відповідності  з вимогами  клієнта,  з вимогами   діючих правил  та   стандартів.

Підприємство  буде відповідати вимогам, зазначеним у стандарті UNI EN ISO 9001: 2015, і вимогам, зазначеним відповідними нормативними актами